Lampy dziecięce

Pokój dziecięcy jest wyjątkowym miejscem dla najmłodszych członków rodziny, dlatego też warto zadbać o to, aby staranie dobrać odpowiednie oświetlenie. Lampy do pokoju dziecięcego powinny oprócz ciekawego wyglądu upiększającego pokój, spełniać wszystkie najwyższe normy bezpieczeństwa. Najważniejszym krokiem jest wybór kilku źródeł światła. Wiele z naszych lampek to tylko pojedyncze elementy całej serii akcesoriów. Ciekawy efekt można uzyskać, gdy wybierzemy kilka lamp z takim samym kloszem lub motywem przewodnim, np. lampę sufitową w kształcie słoneczka, kinkiet w kształcie słoneczka, plafon w kształcie słoneczka, lampkę nocną „Słoneczko”. Możesz więc skompletować różne elementy oświetleniowe do pokoju dziecięcego w jednym stylu. Dobrze dobrane lampy w pokoju dziecka tworzą przytulny nastrój i należycie ocieplają przestrzeń.

W swoim asortymencie posiadamy lampy dziecięce, do pokoju małej księżniczki, dla małego sportowca, bohatera lub pasjonata gier np. lampa Angry birds, czy wielbiciela zwierzątek. Posiadamy lampy dziecięce dla każdego chłopca i dziewczynki. W naszym sklepie oświetleniowym znajdują się wyjątkowe lamki oświetleniowe, które odznaczają się niezwykłymi kształtami, pomysłową formą oraz żywą kolorystyką. Prezentujemy szeroki wybór lamp dziecięcych, poczynając od lamp sufitowych do pokoju dziecięcego, zapewniających optymalne oświetlenie całego pokoju, poprzez rozwiązania dekoracyjne i praktyczne pomocne w nauce.

Jedna lampa w pokoju dziecka to za mało. Aby dziecko nie męczyło wzroku, pamiętaj o oświetleniu ogólnym, lampie przy łóżku, a także dodatkowym świetle w miejscu, gdzie dziecko rysuje lub odrabia lekcje. Polecamy również specjalne lampki nocne dla dzieci. Podczas wybierania lampki nocnej do pokoju dziecięcego warto pamiętać, że młodsze dzieci lepiej odbierają łagodne, ciepłe światło, zbyt ostre może zakłócić ich sen.Przy łóżku przydadzą się lampa do czytania, najlepiej kinkiet, a także słabe światełko nocne, które zapewni dziecku poczucie bezpieczeństwa.

Lampy dające punktowe światło bądź emitujące tylko świetlną poświatę, to zazwyczaj lampy biurkowe dla dzieci bądź lampy bezpośrednio mocowane w gniazdku elektrycznym. Lampka biurkowa będzie dobrym rozwiązaniem dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Lampka biurkowa okaże się także przydatna w pokoju niemowlaka, np. podczas nocnego karmienia dziecka czy zmiany pieluszki.

Funkcjonalność lamp dziecięcych jest nie bez znaczenia, dlatego też możemy podzielić je na kilka rodzajów. Lampy dziecięce sufitowe to plafony oraz lampy wiszące – kinkiety do pokoju dziecka z różnorodnymi motywami bajkowymi, które rozbudzą wyobraźnię najmłodszych. Bardzo często lampy dla chłopców i lampy dla dziewczyneklampami typu spot, dzięki tej funkcjonalności lamp, poszczególne reflektory świetlne możemy ustawić w dowolny punkt, aby uzyskać pożądany efekt. Kinkiety dziecięce służą przede wszystkim przy doświetlaniu pomieszczań, można je zamontować nad łóżkiem dziecka i uzyskać miły nastrój do czytania bajek do snu.

Oferowane lampy do pokoju dziecięcego pięknie prezentują się podczas świecenia, gdy żywa kolorystyka jest intensywnie eksponowana. W asortymencie posiadamy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne oświetlenie do pokoju dziecięcego, które można montować również z żarówkami energooszczędnymi. Do pokoju dziecięcego dziewczynki można wybrać nowoczesny plafon w kształcie kwiatka, lampę wiszącą motyl, natomiast dla chłopa godna polecenia może okazać się kolorowa lampa wisząca piłka lub lampa wisząca samolot.