Co robimy

Oświetlanie wnętrz jest niezwykle ważne dla naszego prawidłowego funkcjonowania. Żyjemy w klimacie umiarkowanym, gdzie przez kilka miesięcy w roku możemy cieszyć się światłem naturalnym, a w kolejnych miesiącach potrzebujemy światła sztucznego. Światło jest bodźcem, które człowiek odbiera najmocniej. Pomieszczenia źle oświetlone wpływają na nasze samopoczucie i sprawiają, że czujemy się przygnębieni. Aby przetrwać zimę potrzebujemy prawidłowego oświetlenia naszego domu. Sztuczne światło emitują różnego rodzaju lampy. Wiemy jak ważne jest oświetlanie pomieszczeń, dlatego dbamy aby Twoje pomieszczenia, były dobrze oświetlone- zajmujemy się produkowaniem lamp i innych elementów oświetleniowych.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w produkcji oświetlenia. Od początku zadaniem firmy było toczenie elementów w drewnie, co szybko stało się wiodącą działalnością i nadal jest przez nas wzbogacane i udoskonalane. Firma Hellux istnieje na rynku od 25 lat. Od 1996 roku wykorzystujemy doświadczenia w toczeniu elementów w drewnie do produkcji lamp i sprzętu oświetleniowego. W roku 2008 wkraczając pewnym krokiem w postęp i nowoczesne technologie wyposażyliśmy firmę w laser CO2 do wycinania i znakowania tworzyw sztucznych. Kupno lasera pozwoliło nam na wykorzystanie go do produkcji części lamp, elementów mocujących, lub innych części stosowanych powszechnie. Wzbogaciliśmy naszą ofertę o elementy i sprzęt oświetleniowy z metalu. Nasze lampy idealnie wpasowują się w nowoczesne meble, są idealnym wykończeniem wnętrza i podnoszą standardy pomieszczeń.

W naszej ofercie znajdują się lampy klasyczne, jak i nowoczesne, wykonane z drewna lub metalu. Wykonujemy także lampy na zamówienie, z uwzględnieniem wzoru przesłanego przez klienta. Produkujemy lampy oświetleniowe: sufitowe, ścienne (kinkiety), podłogowe (stojące), dziecięce i biurkowe (stołowe). Oferujemy Państwu lampy do każdego pomieszczenia, budynku mieszkalnego czy użytkowego: lampy do wyposażenia hoteli, lampy do restauracji, lampy do kawiarni, lampy do biur, jak i lampy do domu. W naszym sklepie posiadamy ponad 3000 lamp różnego rodzaju i przeznaczenia, 300 wzorów lamp naszego autorstwa, jak też innych wzorów wykonywanych na zlecenia naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą poprzez odwiedzenie naszego sklepu internetowego z oświetleniem.